Wywóz odpadów zielonych Łódź oraz okoliczne miejscowości

Porządkowanie terenów zielonych to duże wyzwanie dla każdego, kto staje przed tym zadaniem. Praca fizyczna to jedno, a kwestia pozbycia się zgromadzonych odpadów, to druga sprawa. Nie można ich tak po prostu wyrzucić do kosza. Nie powinno się również pozostawiać ich na trawniku, czy poboczu. Nie chodzi tylko o to, że będą psuły estetykę otoczenia, ale przede wszystkim dlatego, że niekorzystnie wpłyną na stan samej trawy.

Wywóz odpadów zielonych, czyli usługa dostępna w naszej ofercie, obejmuje między innymi wywóz liści, krzewów, gałęzi, krzaków, kwiatów oraz drzewek. Chodzi tu o wszystkie odpady zielone, składające się z części roślin, które jeszcze do niedawna rosły w ogrodach, parkach czy na prywatnych posesjach. Bez problemu zabieramy również łodygi i chwasty, drobne pędy, owoce (poza cytrusami), warzywa, obierki, a nawet trociny. Nasza firma jest ogromnym wsparciem dla osób, które od czasu do czasu przeprowadzają generalne porządki na prywatnych, bądź publicznych terenach zielonych.

Wywóz odpadów zielonych Łódź oraz okoliczne miejscowości

Wywóz odpadów zielonych w Łodzi – kontenery

W ramach usługi wywóz odpadów zielonych w Łodzi podstawiamy kontener, który służy do załadunku wszelkiego rodzaju roślin i transportu przez naszych fachowców. Mamy odpowiednie pojazdy, a także kontenery o różnej pojemności, które świetnie sprawdzają się w transporcie odpadów zielonych. Pojemniki te nadają się przede wszystkim przy większych i średnich pracach, które przyczyniają się do produkcji odpadów w ilości przekraczającej 2-3 m3. W ofercie mamy kontenery od 2 do 36 m3. Wybór konkretnego jest zawsze uzależniony od potrzeb klienta oraz ilości odpadów, jakimi dysponuje. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, podczas którego doradzimy i pomożemy w wyborze optymalnego pojemnika.

Wywóz odpadów zielonych – rzetelność i kompleksowość

Odpady zielone w katalogu odpadów są określone kodem 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji. Znajdują się w grupie 20, czyli Opady komunalne łącznie z frakcjami gromadzonymi selektywnie, a następnie w podgrupie 20 02 – Odpady z ogrodów i parków w tym z cmentarzy. To oznacza, że nie można umieszczać ich w przydomowych pojemnikach na śmieci, które służą do segregacji odpadów. Jeśli są generowane w dużych ilościach, w wyniku sezonowych prac porządkowych, należy przekazać je specjalnym firmom. Właśnie takim jak nasza. Oferujemy rzetelny, sprawny i przede wszystkim legalny wywóz odpadów zielonych na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości.

Ile kosztuje wywóz odpadów zielonych w Łodzi i okolicach?

Koszt wywozu odpadów zielonych zarówno w Łodzi, jak i w okolicznych miejscowościach jest zależny od wielu czynników. Przede wszystkim od pojemności kontenera, czasu potrzebnego na załadunek, a także od lokalizacji. Wystarczy przedstawić nam swoje potrzeby i podać adres, byśmy mogli wycenić usługę. Już teraz możemy jednak podkreślić, że usługa – wywóz odpadów zielonych Łódź, u nas się opłaca. Mamy konkurencyjne ceny, a działamy profesjonalnie i legalnie. Zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta i dbamy o jego zadowolenie.

Jeśli jesteś na etapie porządkowania działki albo planujesz te prace na większym terenie, skontaktuj się z nami. Odbierzemy od Ciebie każdą ilość odpadów zielonych, a wcześniej podstawimy Ci kontener o odpowiedniej pojemności. Skontaktuj się z nami, ustalimy szczegóły!